Ogłoszenie o Pracę dla Mechaników ds. Regeneracji Przekładni Kierowniczych

Firma AP-AUTO-REGE jest renomowanym przedsiębiorstwem specjalizującym się w regeneracji przekładni kierowniczych oraz naprawie układów kierowniczych pojazdów. Nasza firma, z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, poszukuje wykwalifikowanych mechaników, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu i pomóc nam dostarczać najwyższej jakości usługi naszym klientom.

Praca mechanik Michałowice, Ogłoszenie o Pracę dla Mechaników ds. Regeneracji Przekładni Kierowniczych

Wymagania:

  1. Doświadczenie w naprawie i regeneracji przekładni kierowniczych: Poszukujemy kandydatów z praktycznym doświadczeniem w dziedzinie regeneracji przekładni kierowniczych oraz naprawie układów kierowniczych samochodów. Mile widziane jest wykształcenie techniczne związanę z motoryzacją.
  2. Zrozumienie i dokładność: Oczekujemy, że nasi mechanicy będą dokładni i precyzyjni w wykonywaniu swoich obowiązków, dbając o jakość przeprowadzanych napraw.
  3. Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu specjalistycznego: Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu stosowanego w regeneracji przekładni kierowniczych jest niezbędna.
  4. Zdolność do pracy w zespole: Nasza firma ceni współpracę i komunikację w zespole, więc oczekujemy, że nasi pracownicy będą dobrze współpracować i pomagać sobie nawzajem.

Jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem z zamiłowaniem do pracy nad przekładniami kierowniczymi i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do składania aplikacji. Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres biuro@ap-auto-rege.com lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem (+48) 512 777 722.

Obowiązki:

  1. Regeneracja i naprawa przekładni kierowniczych samochodów różnych marek i modeli.
  2. Diagnoza usterek i ustalanie zakresu naprawy.
  3. Wymiana części zamiennych i komponentów zgodnie z normami producenta.
  4. Zapewnienie, że regenerowane przekładnie są w pełni funkcjonalne i spełniają wszystkie standardy jakości.
  5. Dokładna dokumentacja przeprowadzonych napraw oraz wymiany części.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.
  2. Konkurencyjne wynagrodzenie, premie za wydajność i możliwość awansu.
  3. Pracę w nowoczesnym warsztacie wyposażonym w najnowszy sprzęt i narzędzia.
  4. Możliwość udziału w szkoleniach i doskonalenia swoich umiejętności.
  5. Przyjazne środowisko pracy z zaangażowanym zespołem.

Kontakt

Adrian Pakuła
Dyrektor Zarządzający

tel.: (+48) 603 299 999

tel.: (+48) 512 777 722

tel.: (+48) 512 777 744

tel.: (+48) 503 560 360

e-mail: biuro@ap-auto-rege.com